Reference

Co o mně řekli moji klienti?

Mám výuku češtiny s paní lektorkou již více než 2 roky a mohu říct, že jsem se razantně posunul dopředu. Pavla je skvělá, mohu jedině doporučit. Vždy přizpůsobí lekci vašim potřebám, je přátelská a hlavně je dobrá v tom, co dělá. Za plus také považuji to, že umí pracovat se studenty, kteří už mají nějaké znalosti české gramatiky, výslovnosti a konverzace, ale je to chaotické a neuspořádané (jak to bylo v mém případě). Pavla neustále rozvíjí své metody výuky češtiny, zkouší nové věci, což pro vás znamená, že se nudit určitě nebudete. Vždy po lekci odejdu s dobrým pocitem a zároveň mám pár (nebo spoustu) nových slov na rozšíření slovní zásoby. Zkrátka je s Pavlou zábava.
Andrii
Ukrajina
She’s the ideal teacher that you are looking for! Thank you for the short time period. You did an amazing job. I can't wait to continue again.
Twinkle
Filipíny
Paní Pavla je výborná učitelka, jedna z nejlepších. Díky snadné prezentaci velkého množství informací je proces učení snadný a zábavný. V její práci je cítit profesionalita a zodpovědný přístup. Studuju češtinu s paní Pavlou už od A1 v ICP. Moje úroveň češtiny se výrazně zlepšila. Nyní mohu jít se synem k lékaři, dříve jsem nemohla bez manžela nikam. Nebojím se mluvit a rozumím až 80 %. To vše proto, že lekce je strukturována co nejinformativněji. Používáme jak učebnice, tak hodně různých aktivit. Paní Pavla si vždycky na lekci připraví zajímavé informace: můžeme se podívat na video, poslechnout si písničku, hodně diskutujeme. Samostatnou práci samozřejmě nikdo nezrušil. Ale s paní Pavlou je snadné se naučit jazyk a to nejdůležitější je, že je to zajímavé!
Marina
Rusko
Moc se mi líbí naše konverzace. Jste moc hodná a šikovná lektorka. Děkuji Vám za Vaši práci! ******************************************* Chtěla bych poděkovat neuvěřitelné lektorce Pavle za skvělou možnost zlepšit svou úroveň češtiny takovým zajímavým způsobem, za vždy lehkou a příjemnou atmosféru na lekci, za vtipy a doporučení. To byla jízda!
Liudmyla
Ukrajina
Líbí se mi jednotlivé lekce, protože nám umožňují zaměřit se na mé slabé stránky. Bylo mi dovoleno vybrat si knihu, ze které budu studovat, což mi pomáhá, protože jsem silný ve dvou dalších cizích jazycích. Preferuji online lekce. Pracuji z domova, převážně s lidmi ve Spojených státech. Stejně jako nevidím potřebu pravidelně navštěvovat jejich kanceláře, raději ušetřím čas na cestování a lekce češtiny dělám z pohodlí domova. S Pavlou to funguje dobře. Stanovil jsem si osobní cíl, kdy absolvovat zkoušku A2. Společně jsme naplánovali počet lekcí potřebných v časovém limitu. Pavlu vřele doporučuji. Pokud jste připraveni tvrdě pracovat, pravděpodobně si u ní užijete studium.
Ian
Velká Británice
Líbí se mi, jak jsou kurzy sestavené, jak se dává gramatika a různá cvičení, nejen z knihy. Také se mi velmi líbí atmosféra ve skupině a určitě naše lektorka Pavla :).
Elena
Rusko
Líbí se mi naše atmosféra a jak Pavla látku prezentuje. Vymýšlí zábavné způsoby, používá různé aplikace pro lepší zvládnutí učiva, což je pak dobře uložené v hlavě. Pavla je pozitivní člověk, že po hodině jsem ještě dlouho nadšená. Není to tak, že sedím a čekám, kdy lekce skončí. Naopak, lekce letí tak rychle, že si myslíš: "Jak to tak je, právě jsme začali."
Julia
Rusko
I am so happy to have Pavla as a teacher. Learning Czech is a big challenge and having an experienced and skilled teacher is so helpful. Her teaching style is very approachable and encouraging so you feel both supported and challenged while learning. She customizes lessons based on your interests, gives recommendations of Czech movies and tv, and has fun games to play within lessons. Pavla makes the challenge of learning Czech feel reachable, I am so glad to have found her!
Sarah
USA
Vaše kurzy se mi opravdu líbí. Ve třídě vytváříte úžasnou atmosféru, která je velmi příjemná. Nikdy jsem si nemyslela, že online výuka může být tak příjemná a efektivní. Děkuji vám mockrát!
Irina
Rusko
Pavlin kurz se mi líbil. Bylo to interaktivní, zábavné, ale bylo se toho hodně co učit. Moc děkuji. ☺️
Galina
Rusko
Pavla je nejlepší učitelka češtiny, co jsem kdy měla (a měla jsem jich hodně). Lekce jsou vždycky spojené s mými zájmy a jsou vytvořené tak, abych mohla pracovat na svých slabých stránkách. Je očividné, že tráví hodně času přípravou každé lekce. Je výjimečně nadšená, talentovaná a sympatická učitelka. Díky Pavle se moje čeština v posledních dvou letech opravdu zlepšila a s její pomocí jsem taky dostala osvědčení na úroveň B2 od Univerzity Karlovy.
Rosie
Velká Británie
Seznámila jsem se s Pavlou v únoru 2021 na kurze češtiny pro cizince v ICP. V tu dobu jsem bydlela v Praze měsíc a půl a česky jsem neuměla vůbec, měla jsem jenom dva měsíce s Duolingo, a tak jsem znala několik základních frází a slov. Po šesti měsících vyučování z Pavlou jsem už uměla mluvit a rozumět dost, abych mohla komunikovat v různých službách (osobně a po telefonu), u doktora, s kolegy a sousedy. Ty kurzy pro mne byly velmi efektivní a zajímavé. Děkuji moc, paní Pavlo!
Alina
Bělorusko
Pavlo, jsme Vám velice vděčni za to, co děláte! Čeština s Pavlou - to je zábava pro celou naši rodinu! Myslíme si, že Pavla má své vlastní zkušenosti a metody, které pomáhají různým studentům s různými úrovněmi znalostí českého jazyka. Během uplynulého roku se Pavla stala skutečnou digitální učitelkou a využívá mnoho programů a testů, čímž pomáhá mnoha cizincům, kteří milují češtinu a chtějí se učit dál. Děkujeme!
Margarita
Ukrajina
Thank you very much for your patience in teaching us and for taking the time to explain everything. You are an amazing teacher and I wish you all the best for your next adventure.
Edith
Ghana
Od té doby, co jsem potkala Pavlu, abych se naučila češtinu, je moje znalost češtiny ještě lepší než předtím. Měla jsem úroveň A1 a díky Pavle jsem se dostala na B2. Mohu mluvit při každodenní komunikaci, jako například v obchodě, na poště nebo u doktora. Lekce byly velmi zajímavé a užitečné. Nikdy jsem se nenudila a vždycky se těšila na příští lekci. Během lekcí jsme studovali gramatiku, procvičili jsme mluvení a psaní. Někdy lekce proběhla jako hra, ve které Pavla vymyslela nějaké zábavné cvičení. Musím říct, že Pavla má bohatou fantazii! Hodně ji doporučuji!!!
Nushbonu
Tádžikistán
Jsem velmi šťastná, že jste byla moje první učitelka češtiny. Díky vám jsem se naučila lépe psát, číst a mluvit česky. Přeju vám, aby se všechny vaše sny splnily, v práci i v životě. Vždycky na vás budu vzpomínat a nezapomenu.
Naira
Arménie
Pavla je velmi příjemná, vesele vysvětlí gramatiku a podporuje i v běžných situacích.
Tatiana
Rusko
S paní Pavlou jsem spokojená. Je dobrá učitelka a mám ji ráda jako člověka. Lekce jsou zajímavé a poučné, doporučuji. Děkuji 🙂
Olga
Ukrajina
Pavla je vždycky na lekci připravena, má moc zajímavou látku a stará se, aby všichni studenti všemu rozuměli a naučili se něco nového. Lekce jsou praktické, mají mnoho gramatiky, slovní zásobu a konverzace. Atmosféra je perfektní!
Elena
Rusko
S Pavlou jsem měla dva skupinové kurzy češtiny (A2 a B1) a velmi je doporučuji. Pavla je výborná lektorka, jsem za její práci moc vděčná. Vytváří komfortní atmosféru pro učení, kromě předem daného programu nabízí spoustu dalšího zajímavého a aktuálního materiálu. Kurzy jsou informativní, zábavné, poučné a orientované na praktické použití jazyka. Měli jsme spoustu skupinových diskusí a psaných cvičení. Každé téma se vztahuje k aktuálnímu současnému českému a světovému kontextu. Pavla je pozorná k potřebám každého ze skupiny, záleží jí na našem pokroku. Čeština s Pavlou je opravdu obohacující a naplňující zkušenost.
Oleksandra
Ukrajina
Ještě jednou vám Pavli moc děkuji za konzultaci. Konzultace předčila má očekávání, byla plná praktických věcí a ukázala mi, jak mohu vést výuku efektivněji. Oceňuji především doporučení na materiály a také rady, jak určitá témata vysvětlit cizincům tak, aby je dobře pochopili. Za mě úplně super, děkuji!
Kateřina
Česká republika
Byla moc hezká atmosféra a lektorka vychází studentům opravdu vstříc. Rovnoměrný důraz na slovní zásobu, gramatiku a konverzaci. Nejvíce se mi líbila příjemná komunikace, přesné informace a pohotové reakce. Vše bylo a je v pořádku. Doporučuji.
Natalya
Rusko
S Češtinou s Pavlou jsem spokojená. Líbí se mi, že ve skupině není moc lidí. Každý má dost času na procvičení gramatiky a mluvení. Není jediné téma, kterému bych nerozuměla. Ale co je nejdůležitější, konečně jsem pochopila deklinaci. Češtinu s Pavlou doporučuji všem, kteří chtějí rozumět češtině a naučit se v ní mluvit a psát.
Arina
Rusko
Studoval jsem s Pavlou několik let a už bez problémů v práci mluvím česky, píšu dlouhé emaily a zprávy.
Vitalii
Ukrajina
Nemám talent na jazyky, ale díky Pavle už začínám věřit, že to zvládnu. Lekce nejsou nudné a studovaní je zajímavé. Děkuju moc.
Alla
Bělorusko
Pavla je pozitivní člověk. Lekce jsou zajímavé s různými aktivitami a kvízy, které mi pomohly procvičit gramatiku a zapamatovat si nová slova. Pavla má osobní přístup ke každému studentovi ohledně jeho požadavků.
Olga
Ukrajina
S Pavlou jsem moc spokojená. Na přednáškách probíráme zajímavá témata a také Pavla připravuje zábavné aktivity, je veselá a nikdy se s ní nenudím. Pro mě je to perfektní učitelka.
Evgeniya
Rusko
Lekce s Pavlou jsou komfortní a moderní. Některé domácí úkoly je možné řešit z mobilu v práci, což je výhodou pro lidi, kteří mají noční služby. Pavla ukazuje hodně zajímavých českých filmů a seriálů, což pomáhá nejen ve studování jazyka, ale i v celkové integraci cizince do společnosti. Lekce jsou zajímavé, nikdy se nenudíte a necítíte se jako ve škole s konzervativní paní učitelkou.
Rita
Ukrajina
Na skupinových lekcích se mi nejvíc líbila atmosféra ve skupině, počet lidí, poměr konverzace a gramatiky, kvalitní lektorka.
Olga
Ukrajina
Paní Hofmanová je opravdu digitální učitelka. Lekce jsou zajímavé a nejsou nudné.
Irina
Rusko
Díky za skvěle vedený kurz a spoustu podnětných nápadů. Kurz byl úžasný, velmi inspirativní. Paní učitelka je moc hodná, trpělivá a profesionální! Opravdu moc Vám děkuju!
Maryna
Ukrajina
Líbil se mi poměr konverzace a gramatiky a přístup k učení.
Natalia
Rusko
Na lekcích s Vámi se mi líbil individuální přístup, zajímavé podání materiálu, snadné učení. Zvláštní výhodou je, že kurz probíhal online. Moc se mi to líbilo, protože to výrazně šetří čas. Pomohla jste mi mluvit česky více a cítit důvěru ve své znalosti. Proto studentům, kteří se rozhodují, jestli s Vámi studovat, jednoznačně bych doporučila souhlasit. Mohou si být jisti, že dosáhnou stanoveného cíle při studiu češtiny snadno, zajímavě, zábavně, rychle a kvalitně!
Kateřina
Rusko
Pavla je velmi veselá a přátelská učitelka. Lekce je promyšlená, různé druhy aktivit, přání studentů jsou zohledněny. Pavla je vždy připravena odpovídat na dotazy, rychle reaguje na sociálních sítích, poskytuje spoustu užitečných informací zdarma na instagramu a facebooku.
Julia
Rusko

Učte se česky z pohodlí domova!

Bez stresu a s maximální úsporou času.

Češtinu si budete osvojovat přirozenou a zábavnou formou prostřednictvím konverzace, písniček, interaktivních cvičení a krátkých videí.