Jmenuji se Pavla Hofmanová a jsem lektorka češtiny pro cizince.

Pomáhám cizincům získat sebejistotu při komunikaci v češtině.

Seznamte se se mnou v osmi bodech

1

Vystudovala jsem Učitelství češtiny jako cizího jazyka na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

2

Češtinu pro cizince učím 10 let. Mám zkušenost s výukou Slovanů i Neslovanů, začátečníků i pokročilých, skupin i jednotlivců.

3

Od roku 2021 učím pouze online. Snažím se využívat všechny možnosti, které online výuka nabízí, aby studium bylo nejen efektivní, ale i zábavné.

4

Nabízím skupinové i individuální kurzy, obojí s důrazem na konverzaci. Specializuji se na výuku pokročilých dospělých, kteří chtějí zlepšit své komunikační schopnosti.

5

Moje práce je mým koníčkem. Baví mě poznávat své studenty, jejich zájmy, názory a sny a na základě toho plánovat lekce. Cílem každé lekce je spokojený, pozitivně naladěný student.

6

Jsem nejen učitelka, ale taky studentka (aktuálně navštěvuji kurzy angličtiny a chorvatštiny). Díky tomu si víc uvědomuji, jaké potíže můžou mí studenti při studiu řešit.

7

Ve volném čase ráda cestuju a poznávám cizí kultury. Mám ráda pěší turistiku, české i zahraniční filmy, psychologické romány a folk metalovou hudbu.

8

Žiju v Praze s manželem Martinem a kočkou Ťapinkou. Ačkoli Ťapinka neumí vyslovovat "Ř", nebojí se hlasitě projevovat a diskutovat na různá témata.

Učte se česky z pohodlí domova!

Bez stresu a s maximální úsporou času.

Češtinu si budete osvojovat přirozenou a zábavnou formou prostřednictvím konverzace, písniček, interaktivních cvičení a krátkých videí.